Intranet Nolimit

 

Track&Trace

Transportavimo paslaugos

Transportavimo paslaugos

Mes teikiame visapusiškus klientų poreikiams pritaikytus logistikos sprendimus, laikydamiesi aukščiausios kokybės ir saugumo standartų, rentabilumo bei rūpindamiesi tinkama aplinkos apsauga ir darbuotojų gerove.

Specialūs įgūdžiai leidžia mums optimizuoti išlaidas ir pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.
„No Limit“ transporto priemonių parką sudaro „Mercedes Actros“ vilkikas, dėžės tipo užuolaidinės puspriekabės ir dėžės formos kėbulo priekabos. Mūsų specializacija yra krovinių gabenimas sausumos transportu Lenkijoje ir ES valstybėse. Teikdami paskirstymo paslaugas veiksmingai naudojame savo transporto priemonių parką magistralėse (sistemoje). Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su klientais, kurie tikisi transportavimo išlaidų ir laiko optimizavimo dėl puikiai planuojamų paslaugų.
Pagrindinės kryptys: Vokietija, Beneliukso šalys ir Italija.

Mes užtikriname patikimumą, saugumą, rentabilų veikimą, ekologiškumą ir optimalias vairuotojų darbo sąlygas.
Mūsų transporto priemonių parką sudaro „Mercedes Actros“ vilkikai (Euro 5 ir Euro 6 klasių), kurių vidutinis amžius yra ne didesnis kaip 2 metai, „Kassboehrer“ ir „Schmitz“ puspriekabės. Techninė transporto priemonių parko priežiūra atliekama pagal aukščiausius standartus.

Dirbame su patyrusiais ir motyvuotais vairuotojais. Rūpinimasis darbuotojais yra mūsų aukščiausias prioritetas. Štai kodėl darbuotojų kaita yra itin lėta. Vairuotojai nuolat mokomi naujų vairavimo technikų. Saugumas ir aukšta paslaugų kokybė yra privalumai, kuriais naudojasi visos suinteresuotos šalys, įskaitant ir klientus.

Pažangi programinė įranga ir šiuolaikinė įranga užtikrina puikiai organizuotą transportavimo paslaugų užsakymo procesą.
Dėl IT sprendimų mes galime:
- optimizuoti maršrutą;
- stebėti krovinio saugumą;
- teikti klientui informaciją apie jo užsakymo būklę realiuoju laiku;
- analizuoti vairavimo parametrus kartu su vairuotojais ir nuolat tobulinti jų įgūdžius. Veiksmingas vairavimas leidžia sumažinti išlaidas ir prisidėti prie aplinkos apsaugos.

Teikdami specialias paslaugas bendradarbiaujame su patikimais subrangovais abiem šalims naudingomis sąlygomis. Savo subrangovams siūlome gerus įkainius ir šiuolaikinius transportavimo valdymo sprendimus. Mainais gauname aukštos kokybės paslaugas, atitinkančias mūsų bendrovėje taikomus standartus.