Intranet Nolimit

 

Track&Trace

Visapusiškos paslaugos

Visapusiškos paslaugos

Siūlome visapusiškas sandėliavimo paslaugas, įskaitant prekių apyvartos operacijas ir prekių išsiuntimo skirstyti toliau paslaugas:
- prekių krovos paslaugas;
- prekių saugojimo paslaugas;
- prekių pakavimo paslaugas;
- prekių paruošimo išsiųsti paslaugas.

Prekių krovos paslaugos
Prekių gavimas, pakartotinis pakrovimas, perkrovimas yra prekių krovos paslaugų, kurias nuolat teikiame savo klientams, pavyzdžiai. Nepriklausomai nuo operacijos sudėtingumo galime padėti bet kokiai įmonei greitai ir veiksmingai nukreipti krovinius iš vienos vietos į kitą.

Prekių saugojimas
„No Limit“ sandėliuose įrengtos A klasės technologijos, todėl savo partneriams galime garantuoti saugų prekių laikymą. Mūsų pagrindinis sandėlių kompleksas yra išsidėstęs Pruškove. 30 000 kv. m naudingo ploto kompleksas yra vienas moderniausių tokio tipo pastatų Lenkijoje.
Siūlome šias sandėliavimo paslaugas: prekių saugojimą su mažmenine prieiga, įprastą prekių saugojimą ant padėklų ir kartoninėse dėžėse aukštuose stelažuose, naudojant pažangiausią infrastruktūrą ir sandėlio valdymo sistemą (WMS), dėl kurių galime optimaliai išnaudoti sandėlio erdvę.
Savo sandėliuose saugome beveik 60 000 skirtingų prekių asortimentą.

Prekių pakavimas
Prekių surinkimas mažmeninei prekybai yra sandėlių logistikos – srities, kurioje „No Limit“ yra ilgametė ekspertė, dalis. Klientų užsakymų surinkimas ir pakavimas yra svarbus klausimas klientams, reikalaujantis aukštos kokybės ir galimybės aptarnauti dideles prekių apimtis.
2013 m. savo Pruškovo logistikos centre priėmėme daugiau kaip 17 milijonų prekių vienetų. Tikimės, kad šis skaičius per artimiausius metus dar išaugs. Viena priežasčių – praėjusiais metais paleistas eksploatuoti PUT rūšiuotuvas, kuris padidino mūsų kasdienius užsakymų vykdymo pajėgumus.
Pakuodami prekes teikiame ir kitas paslaugas, pavyzdžiui, ženkliname, matuojame, sveriame prekes, atkuriame jų vertę.

Prekių paruošimas išsiųsti
Paskutiniu logistikos etapu sandėlyje prekės yra tinkamai ženklinamos ir išsiunčiamos skirstyti toliau.
Mes galime pristatyti prekes iki kliento durų bet kuriame Lenkijos taške savo transporto priemone arba bendradarbiaudami su kurjerių tarnybomis.
Bendradarbiaujame su didžiausiomis Lenkijos paskirstymo įmonėmis.