Intranet Nolimit

 

Track&Trace

Kontraktai

Kontraktai

Mes siūlome visapusiškas logistikos paslaugas pagal sutartis toms įmonėms, kurios pageidauja skirti visą dėmesį savo pagrindinei veiklai, užsakydamos logistikos procesų valdymo paslaugas iš patikimo išorinio partnerio. Teikiame individualiems logistikos procesams pritaikytas paslaugas. Mūsų specializacija – plataus asortimento itin apdorotų ir vartojimo prekių tvarkymas. Visiems projektams įgyvendinti pasitelkiame šiuolaikinius IT įrankius.

Mūsų veiklą, susijusią su logistikos paslaugomis pagal sutartis, reglamentuoja ilgalaikės bendradarbiavimo sutartys, kuriose numatyti visi bendradarbiavimo aspektai:
- prekių gabenimas;
- iškrovimo operacijos;
- sandėliavimas;
- pritaikymas kliento poreikiams;
- prekių paruošimas skirstyti toliau;
- paslaugos, susijusios su prekių grąžinimu;
- pridėtinės vertės paslaugos.

Dėl šiuolaikinių rūšiavimo sistemų užsakymus galime vykdyti lanksčiai ir optimaliai. Dedame visas pastangas siekdami užtikrinti savo partneriams aukščiausią kokybę ir verslo saugumą. Turime daug patirties sėkmingai įgyvendinant pačius įvairiausius projektus. Dirbdami tiesiogiai susiejame savo IT sistemas su klientų sistemomis arba dirbame su klientų asmeninėmis duomenų mainų platformomis. Jau daugiau kaip 20 metų bendradarbiaujame su bendrovėmis, veikiančiomis drabužių ir avalynės, kosmetikos, elektroninės įrangos, maisto, automobilių ir statybų srityse.