Intranet Nolimit

 

Track&Trace

Kodėl „No Limit“

Kodėl „No Limit“

Patirtis ir susidomėjimas darbu daro mus puikia komanda, pajėgia veiksmingai vykdyti klientų patikėtas užduotis. Tikime, kad mūsų sėkmės raktas yra mūsų darbuotojai. Būtent jų kvalifikacija ir patikimumas leidžia mums užtikrinti aukščiausią kokybę ir laiku įvykdyti visas su projektais susijusias užduotis. Būtent todėl dedame daug pastangų,

 kad pasamdytume tinkamus žmones. Maža to, mes stengiamės kuo atsakingiau planuoti jų darbą, kad ne tik motyvuotume juos dirbti, bet ir išnaudotume visas jų galimybes. Taigi mūsų darbuotojai privalo turėti reikiamas kvalifikacijas ir tinkamus įgūdžius. Mūsų komandos narių pomėgiai yra labai skirtingi – sportas, muzika, maisto gaminimas, sodininkystė ir t. t. Mes tikime, kad tam, kad žmogus būtų laimingas ir jaustų gyvenimo pilnatvę, galimybė puoselėti pomėgius yra ne mažiau svarbi už profesinę sėkmę. Mūsų šūkis yra: „Kad ir ką darytum, daryk tai su aistra“. Šiuo principu raginame vadovautis ir kasdieniame darbe.CZYTAJ WIĘCEJ »

Siekdami pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas, įgyvendiname sudėtingus procesus pasitelkdami pažangiausias technologijas. Šiuolaikinis automobilių parkas, sandėlio operacijų automatizavimas ir atsarginis duomenų kopijavimas leidžia nenutrūkstamai vykdyti tūkstančius užsakymų.

Vykdydami savo kasdienes operacijas daug dėmesio skiriame veiklos modernizavimui, kad mūsų paslaugos būtų konkurencingos ir atitiktų griežčiausius kokybės standartus. Mes planuojame optimaliai automatizuoti sandėlio operacijas. 2013 m. pradėjome naudoti PTU rūšiuotuvą (Push Tray Unit Sorter), kuris tapo svarbiausia užsakymo rūšiavimo proceso jungtimi mūsų logistikos centre. Įgyvendiname pažangius IT sprendimus, susijusius su transportu. Tai užtikrina puikiai organizuotą transporto valdymo procesą. Pasitelkdami licencijuotą programinę įrangą ir šiuolaikinę įrangą galime optimizuoti gabenamų prekių maršrutą, stebėti jo saugumą bei teikti klientams informaciją apie užsakymo būklę realiuoju laiku.CZYTAJ WIĘCEJ »

Logistikos paslaugas pradėjome teikti Lenkijoje tik prasidėjus politinės sistemos permainoms 1990 m. Iš pradžių teikėme transportavimo ir krovinių ekspedijavimo paslaugas, tačiau jau po kelerių metų turėjome savo pirmąjį sandėlį, todėl galėjome pasiūlyti ir sandėlio logistikos paslaugas. Bendradarbiaudami su bendrovėmis, 

reikalaujančiomis taikyti aukščiausius veiklos standartus („P&G“, „Reebok“ ar „ING Bank“), įgijome kompetenciją įgyvendindami specialius sprendimus.

 

 

Polityka prywatności