Intranet Nolimit

 

Track&Trace

Kodėl „No Limit“

Kodėl „No Limit“

Patirtis ir susidomėjimas darbu daro mus puikia komanda, pajėgia veiksmingai vykdyti klientų patikėtas užduotis. Tikime, kad mūsų sėkmės raktas yra mūsų darbuotojai. Būtent jų kvalifikacija ir patikimumas leidžia mums užtikrinti aukščiausią kokybę ir laiku įvykdyti visas su projektais susijusias užduotis. Būtent todėl dedame daug pastangų,

Siekdami pasiūlyti savo klientams aukščiausios kokybės paslaugas, įgyvendiname sudėtingus procesus pasitelkdami pažangiausias technologijas. Šiuolaikinis automobilių parkas, sandėlio operacijų automatizavimas ir atsarginis duomenų kopijavimas leidžia nenutrūkstamai vykdyti tūkstančius užsakymų.

Logistikos paslaugas pradėjome teikti Lenkijoje tik prasidėjus politinės sistemos permainoms 1990 m. Iš pradžių teikėme transportavimo ir krovinių ekspedijavimo paslaugas, tačiau jau po kelerių metų turėjome savo pirmąjį sandėlį, todėl galėjome pasiūlyti ir sandėlio logistikos paslaugas. Bendradarbiaudami su bendrovėmis, reikalaujančiomis taikyti aukščiausius veiklos standartus („P&G“, „Reebok“ ar „ING Bank“), įgijome kompetenciją įgyvendindami specialius sprendimus.

 

Mes įgyvendiname proekologinę kompanijos plėtros programą omūsų šūkis yraLogistika Draugiška Aplinkai. Mes sukuriame miestų paskirstymo automobilių riedmenį, kuriuose naudojami alternatyvūs degalai ir proekologinis kuras, naujoviškus sprendimusvisų transporto priemonių transporte. Tuo pačiu metu mes skatiname „eko“ veiksmustarp mūsų darbuotojų, įgyvendinant nemažai projektų pagalĮmonių socialinę atsakomybęCSR (Corporate Social Responsibility).